nijole pareigyte nuoga

Nijolė Pareigytė vėl atsidūrė bręstančio skandalo epicentre, viena internetinio dienraščio redakcijų prieš kelias dienas gavo anoniminį elektroninį laišką (siuntusieji iki šiol nenustatyti), prie kurio buvo prisegtos kelios šokiruojančios nuotraukos, kuriose nufotografuota apsinuoginusi Nijolė Pareigytė arba identiškai į ją panaši moteris.

Laiškas prie kurio buvo prisegtos apnuoginusios krūtinę Nijolės Pareigytės nuotraukos buvo trumpas: „Laba diena, naršydami su draugu po „Google“ netyčia radome kelias nuogas šeškės Nijolės nuotraukas“. Atsiųstos nuotraukos yra gana didelio dydžio, ekspertizė nustatė, jog tai nėra montažas, pikantiški vaizdeliai fotografuoti 2007 metų pabaigoje-2008 metų pradžioje teigia internetinis dienraštis klubas.lt.

2009 metų pradžioje buitinės Nijolės  Pareigytės nuotraukos, išplatintos internetinėje erdvėje, žvaigždei jau buvo privirusios nemažai košės. Kuomet per neapdairumą, į internetinį tinklapį supermuzika.lt, priklausantį geram grupės „69 danguje” draugui verslininkui Ugniui Kiguoliui, buvo įkelta keleta pikantiškų  nuotraukų iš Nijolės Pareigytės asmeninio albumo, tarp jų buvo ir  tokių nuotraukū, kurioje nuoga dainininkė guli lovoje apsikabinusi savo šarpėjų veislės kalytę Zarą. Tiesa, intymių kūno vietų šiose nuotraukose nebuvo matyti. Subtiliai „69 danguje” dainininkės kūnas buvo pridengtas ir praėjusiais metais surengtoje „Playboy“ fotosesijoje.

Dabar gi išplitusiose nuotraukose vaizdas yra kur kas karštesnis – Nijolė žvelgia į fotoaparatą, žaidžia su kalyte nesidangstydama krūtų.
Internetiniam dienraščiui nusiuntus gautas nuotraukas N.Pareigytei ir paklausus, ar ji įtaria, kaip ir kokiu būdu galėjo šios nuotraukos iš jos asmeninio archyvo atsidurti piktavalių rankose, Nijolė susilaikė nuo bet kokių komentarų.

Advertisements

23 thoughts on “nijole pareigyte nuoga

  1. Eina is proto tos vadina mos zvaigzdes. Nebezino kaip pasikelti reitingus . Pavyzdziui kaip Arina tokiu nesamoniu neplatindama , nedainuodama kaip liaudis sako papais , tai retai kas bekviecia ant scenos .

  2. Tai kas cia keisto? Tukstanciai moteru vaiksto,guli,maudosi ir tt. Neturi ka veikti,menkystos darosi is kokiu fotkiu bapkes.O visdelto grazi moteris,grazios krutis daug kas pavydi,nes pas dauguma tie atsikisimai nutyse. Nesuk galvos PAREIGYTE,priziurek savo papukus,gerai maitinkis, ir ant visko nusispjauk…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s